Forum Nowy Dwór Gdański Forum Mieszkańców Strona Główna Nowy Dwór Gdański Forum Mieszkańców
Nowy Dwór Gdański, Stegna, Sztutowo, Krynica Morska, Ostaszewo

Operator Sitodruku - Tczew

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowy Dwór Gdański Forum Mieszkańców Strona Główna -> Ogłoszenia i anonse. / Praca.
Autor Wiadomość
Jobhouse
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4

PostWysłany: Pią 14:33, 31 Paź 2014    Temat postu: Operator Sitodruku - Tczew

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

OPERATOR DRUKU

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe/ średnie (mile widziane w kierunku poligraficznym);
Mile widziane doświadczenie na stanowisku Operatora druku;
Znajomość MS Office;
Praktyczna znajomość sitodruku;
Ogólna znajomość procesów poligraficznych;
Zmysł techniczny oraz zdolności manualne;
Mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego;
Zorientowania na rozwój kompetencji;
Dyspozycyjność do pracy zmianowej;

Obowiązki:

Samodzielną obsługa sitodruku (maszyna Sakurai);
Dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych na maszynie drukującej;
Realizację okresowych konserwacji maszyn drukujących;
Raportowanie realizowanych operacji;
Kontrolę jakości produktów zgodnie z oczekiwanym standardem;
Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn;

Oferujemy:

Ciekawą pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy;
Opiekę medyczną;
Grupowe ubezpieczenie na życie;
Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: [link widoczny dla zalogowanych] z podaniem nr ref. DRUK/SIT/TCZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp.z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp.z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowy Dwór Gdański Forum Mieszkańców Strona Główna -> Ogłoszenia i anonse. / Praca. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)