Forum Nowy Dwór Gdański Forum Mieszkańców Strona Główna Nowy Dwór Gdański Forum Mieszkańców
Nowy Dwór Gdański, Stegna, Sztutowo, Krynica Morska, Ostaszewo

Praca w policji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowy Dwór Gdański Forum Mieszkańców Strona Główna -> Ogłoszenia i anonse. / Praca.
Autor Wiadomość
Małgośka
Stały bywalec

Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 240
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Nowy Dwór Gd.

PostWysłany: Śro 22:27, 11 Maj 2011    Temat postu: Praca w policji

Ogłoszenie nr: 134149
Data ukazania się ogłoszenia: 11 maja 2011 r.

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Komendant Wojewódzki Policji
poszukuje kandydatów na stanowisko:
starszy referent
do spraw wydatków osobowych
w Wydziale Finansów

ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy:
Gdańsk
ul. Biskupia 23
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
•sporządzanie list uposażeń dla funkcjonariuszy i wynagrodzeń dla pracowników cywilnych oraz wykazów dodatkowych należności z tytułu innych świadczeń;
•prowadzenie ewidencji uposażeń funkcjonariuszy i wynagrodzeń pracowników cywilnych na kartach uposażeń i wynagrodzeń;
•naliczanie składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne, fundusz pracy, a także na podatek dochodowy od osób fizycznych;
Wymagania związane ze stanowiskiem pracy
n i e z b ę d n e
wykształcenie: średnie
doswiadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej;
pozostałe wymagania niezbędne:
•dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości;
•dobra znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych;
•umiejętność obsługi komputera;
wymagania dodatkowe
•znajomość przepisów ustawy o Policji;
•samodzielność;
•dyspozycyjność;
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
•życiorys i list motywacyjny
•oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
•oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
•oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
•kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
•kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
•kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.
Termin składania dokumentów:
16-05-2011
Miejsce składania dokumentów:
Komenda Wojewódzka Policji
Okopowa 15
80-819 Gdańsk

Inne informacje:
Umowa o pracę na zastępstwo.

Proponowane wynagrodzenie: ok. 1750 zł brutto plus prawo do dodatku z tytułu wysługi lat.

Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Oferty nie spełniające wymogów formalnych, niekompletne, z brakiem wskazania konkretnego wydziału i stanowiska, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane!!!

Kandydaci nie zakwalifikowani nie będą powiadamiani telefonicznie ani pisemnie.

Oferty należy składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 w KWP w Gdańsku, w Wydziale Kadr i Szkolenia pok. nr 13.

Wszystkie oświadczenia muszą posiadać datę i własnoręczny podpis!!!

Do składania dokumentów zachęcamy także osoby niepełnosprawne.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (058) 321-53-27.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowy Dwór Gdański Forum Mieszkańców Strona Główna -> Ogłoszenia i anonse. / Praca. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)